LM4040A25IDBZ Rectifier Diode Electronics ICs Chip Integarted Circuts
Anterwell Technology Ltd.
Contact Now
Brand Name : TI
Model Number : LM4040A25IDBZ
Certification : Original Factory Pack
Place of Origin : Original
MOQ : 200pcs
Price : Negotiation
Payment Terms : T/T, Western Union,PayPal
Supply Ability : 80000PCS
Delivery Time : 1 Day
Packaging Details : REEL
Temperature Range : -40°C to +125°C
Payment Term : T/T, Paypal, Western Union
Voltage : 2.5V-10V
Current : 2A-6A