BYW100-200 Rectifier Diode HIGH EFFICIENCY FAST RECOVERY RECTIFIER DIODE
Anterwell Technology Ltd.
Contact Now
Brand Name : Anterwell
Model Number : BYW100-200
Certification : new & original
Place of Origin : original factory
MOQ : 20pcs
Price : Negotiate
Payment Terms : T/T, Western Union, Paypal
Supply Ability : 9200pcs
Delivery Time : 1 day
Packaging Details : Please contact me for details
Repetitive peak reverse voltage : 200 V
Repetitive peak forward current : 80 A
Average forward current : 1.5 A
Surge non repetitive forward current : 50 A
Storage temperature : -65 +150 °C
Maximum operating junction temperature : + 150 °C